Фотогалерея
Наша історія
Історія розвитку закладу розпочинається 30 серпня 1907 року з моменту відкриття Житомирського приватного восьмикласного комерційного училища, що розміщувалось у приміщенні на перехресті вулиць Великої Бердичівської та Михайлівської.
23 лютого 1962 року, коли Постановою ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР за № 204 на базі школи торгово-кулінарного учнівства було відкрито Житомирський технікум радянської торгівлі, який 19 вересня 1991 року наказом Міністерства торгівлі УРСР №91 перейменовано у Житомирський комерційний технікум. Колектив технікуму становили 180 учнів денного та заочного відділень та 17 викладачів.
Свій перший навчальний рік колектив технікуму розпочав у двоповерховому приміщенні загальною площею 422 кв.м. в 16 кімнатах, 10 з яких були пристосовані під аудиторії, 2 під бібліотеку та читальний зал, 1 під спортзал.
У 1964 році здано в експлуатацію гуртожиток технікуму на 240 місць з усіма умовами для проживання та відпочинку студентів. З року в рік колектив технікуму збільшувався і це приміщення не задовольняло потреб навчально-виховного процесу. Тому в 1974 році Міністерство торгівлі прийняло рішення про спорудження нового навчального корпусу. 1978-79 навчальний рік для 1120 учнів денного та заочного відділень розпочався в новому корпусі.
В 2011 році в зв'язку із реформою вищої освіти, технікум змінив назву на Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі.
У грудні 2012 р. коледж увійшов до структури Київського національного торговельно-економічного університету й у динамічних умовах сьогодення продовжує здійснювати успішну освітню діяльність. Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету сьогодні – це близько 1000 здобувачів освіти.
Навчальний корпус ВСП "ЖТЕФК ДТЕУ" (вул. Чуднівська, 101)
Коледж забезпечено належною матеріально-технічною базою, освітній заклад має розвинену соціальну інфраструктуру, що дозволяє позитивно й ефективно здійснювати організацію освітнього процесу; навчальні приміщення забезпечують здорові та безпечні умови праці відповідно до санітарних норм. Матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу в закладі відповідає встановленим вимогам, створено єдину інформаційну мережу, на всіх робочих місцях забезпечено доступ до мережі Інтернет.
Навчальний корпус ВСП "ЖТЕФК ДТЕУ" (вул. Чуднівська, 101)
Надання освітніх послуг ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» максимально адаптоване до потреб обласного центру та регіону загалом і здійснюється відповідно до освітніх стандартів.
Спираючись на великий практичний та педагогічний досвід викладацького колективу, враховуючи достатньо розвинену матеріально-технічну базу, розвиток ступеневої освіти, ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» відповідає сучасним вимогам якісної підготовки фахівців та має можливості забезпечувати підготовку конкурентоспроможного фахівця, адаптованого до сучасного ринку праці та має всі юридичні підстави для здійснення освітньої діяльності.
Освітній заклад пишається щорічними стипендіатами Іменної академічної стипендії Президента України та соціальної стипендії Верховної Ради України.
Сьогодні ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» – це сучасний надійний освітній заклад, який очолює Губарєв Г.Л., юрист, член Асоціації адвокатів України, викладач юридичних дисциплін коледжу, член правління Українського кулінарного союзу.
Директор ВСП "ЖТЕФК ДТЕУ Губарєв Г.Л.
Освітній заклад забезпечений потужною матеріальною базою, досвідченими педагогічними кадрами, які вдало реалізовують та забезпечують відмінні перспективи студентам, які зможуть працювати у престижних правничих установах, закладах торгівлі та туризму тощо.
Задля підвищення якості освіти розширено бази практики коледжу, у яких використовують сучасні новітні технології виробництва. У 2021-2022 н. р. було підписано 83 договори на проходження практики з наступними підприємствами: Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, Газбанк, мережа ресторанів «Salad», ГРК «Чудодієво», мережа готелів Reikartz, Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області, Житомирський районний суд, ТОВ ТК «Полісся Продукт», ТОВ «Сільпо» та інші. Студенти коледжу мають змогу проходити практику за кордоном – Болгарія, Туреччина, Італія.
Викладання здійснюють кваліфіковані педагогічні кадри, з яких 54% - з вищою категорією, 18% - І категорією, 14,8% - ІІ категорією, 7 – кандидатів наук, 10 – викладачів-методистів, 1 – старший викладач, 2 – аспірантів.
В коледжі працюють підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, географії, української мови та літератури, історії України.
Освітній заклад постійно розвиває та вдосконалює матеріально-технічну базу.
ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» – навчальний заклад для тих, хто прагне отримати освіту найкращої якості.